Bild
Nästa artikel
Kontaktuppgifter till föreningarna

Kontaktuppgifter till föreningarna

OK ekonomisk förening

Besöksadress
Sveavägen 155 
113 46 Stockholm

Postadress 
Box 23 150
104 35 Stockholm

Tel växel: 08-506 800 00
Tel kundservice: 020-65 65 65

Ledning

Britt Hansson
Vd och koncernchef
Tel: 08-506 804 01


Håkan Robinson
Finansdirektör
Tel: 08 -507 149 12

Pia Hogman
Bolagsjurist
Tel: 08-507 149 11
E-post: pia.hogman@ok.se

Linda Wilhede
Kommunikationsansvarig
Tel:  08-736 12 65
E-post: linda.wilhede@ok.se

Per Rydell
Medlemschef
Tel: 08-507 149 10
E-post: per.rydell@ok.se

 


OK Norrbotten ekonomisk förening

Besöksadress
Robertsviksgatan 3 C
972 41Luleå

Postadress 
Box 838
971 25 Luleå

Tel: 0920-24 70 70
Fax: 0920-24 70 89
Tel medlemstjänst: 020-65 65 65

Ledning 

Staffan Magnusson
Vd
Tel: 0920-24 70 76
Mobil: 070-543 68 56
E-post: staffan.magnusson@norrbotten.ok.se

Mikael Havo
Administrativ chef
Tel: 0920-24 70 75
Mobil: 070-315 92 49
E-post: mikael.havo@norrbotten.ok.se

Anneli Rosenius
Distriktschef Öst
Tel: 0920-24 70 77
Mobil: 070-602 68 31
E-post: anneli.rosenius@norrbotten.ok.se

Mikael Gustavsson
Distriktschef Väst
Tel:
Mobil: 070-589 04 83
E-post:
mikael.gustavsson@norrbotten.ok.se


OK Västerbotten ekonomisk förening

Besöks- & postadress
Parkvägen 7B
903 42 Umeå

Tel växel: 090-105750
Tel medlemstjänst: 020-65 65 65

Ledning

Erica Lundgren
VD
Tel: 090-105751
Mobil: 070-1080776 
E-post: erica.lundgren@vasterbotten.ok.se

Johanna Aretorn
Personalchef
Tel: 090-105761
Mobil: 073-6407790
E-post: johanna.aretorn@vasterbotten.ok.se

Mikael Hansson
Ekonomichef
Tel: 090-105754
Mobil: 070-5975757
E-post: mikael.hansson@vasterbotten.ok.se

David Persson
Affärsutvecklare
Tel: 090-105757
Mobil: 070-2050580
E-post: david.persson@vasterbotten.ok.se


OK Värmland ekonomisk förening

Besöksadress 
Körkarlsvägen 3A
653 46 Karlstad

Postadress
Box 27
651 02 Karlstad

Kontoret har öppet vardagar 08.00-16.15 (lunchstängt 11.45-12.15)

Kundservice

Tel: 054-137740
Fax: 054-189550
E-post: info@varmland.ok.se

Ledning

Stefan Särnehed
VD
Tel: 054-137745
Mobil: 070-6640830
E-post: sarnehed@varmland.ok.se

Thomas Andersson
Ekonomichef/controller
Tel: 054-137744
Mobil: 070-5809810
E-post: thomas.andersson@varmland.ok.se

Kristina Wall
Marknadschef
Tel: 054-137747
Mobil: 070-3912271
E-post: kristina.wall@varmland.ok.se

Erica Andersson
Personalansvarig
Tel: 054-137746
Mobil: 073-1811601
E-post: erica.andersson@varmland.ok.se


OK Köping ekonomisk förening

Besöksadress 
Hultgrensgatan 8
731 50 Köping

Postadress
Box 264
731 26 Köping

Tel: 0221 - 149 45
E-post: info@ok-koping.se


 

OK Örnsköldsvik ekonomisk förening

Besöksadress 
Härnösandsvägen 4
891 31 Örnsköldsvik

Postadress
Box 134
891 23 Örnsköldsvik

Tel: 0660 - 29 91 53
E-post: rondellen@ornskoldsvik.ok.se

Ulf Tjernström
VD
Tel: 0660 - 29 91 52
Mobil: 070 - 39 93 125
E-post: ulf.tjernstrom@ornskoldsvik.ok.se